Mindig nagy kíváncsiság kíséri egy premier előadás készülődését. Már nagyon sok kíváncsi kérdést kaptunk, hogy milyen lesz, lehet-e valamit róla tudni…
Itt egy kis részlet az első jelenetből: A születésből. az Édesanya zenei rendezését Gera Zoltán készítette (NOX), az édesanya hangja pedig G.Lantos Judit lesz. Az ő kellemes hangját a Jelenések c. előadásunkból ismerhetik.
Íme:
1. Jelenet: Születés
Hang:
Megszülettél. Édes gyümölcse méhemnek, apró kicsi gyermek, csodalény. Szerettelek nagyon, bársonypuha kezecskéd, apró-gyönge lábad, gőgicsélő mosolyod. Mint fénysugár, úgy toppantál életembe: millió apró csodával érkeztél. Mosolyt, nevetést, örömet hoztál, erőt adtál és szeretetet. Végtelent.
Zene
Álmatla
n óráim érted áldoztam, apró mosolyodért világot forgattam. Az erőt ehhez te adtad, csodát tettél velem és végtelen erőt adtál nekem. Apró gyermekként óvtam minden léptedet.
Zene
A világ téged várt, én pedig a világnak adtalak: szépségeit mutattam, csúfságaitól óvtalak. De nem lehettem elég gondos és óvatos: hisz magad is kell tanulj, mindent meg nem adhatok. Mosollyal néztem apró bukdácsolásaid, aztán ahogy növekedtél, csendes fájó szívvel néztem veled növekvő kínjaid. Jónak születtél, de a világ nem mindig az, te mégis viselted méltósággal a gondokat. Az, hogy sokszor nem segíthetek, pusztító pokolként emészti szívemet. Az én gyönge karom a világ ellen kevés, pajzsod nem lehetek, ha a világ ellen mész. Ha én megóvlak védlek minden bajtól, saját lábra nem állhatsz majd sosem magadtól. Tettem eléd bizony sokszor korlátokat, de azért hogy beléjük kapaszkodj és úgy erősödj nagyobbra.